Back to top
Follow us:

Fashion Tag

Apple-i i ri i iPhone 8, iPhone 8 Plus dhe iPhone X i Apple përbëjnë procesorin e ri A11 Bionic, i cili jo vetëm që i bën këto pajisje tepër të shpejtë, por gjithashtu përmirëson masivisht jetën e tyre të baterisë.
IPhone i ri i Apple 8, 8 Plus dhe iPhone X janë pajisjet më të fundit që janë bashkuar me gamën e telefonave të mençur të firmës.

 

Apple-i i ri i iPhone 8, iPhone 8 Plus dhe iPhone X i Apple përbëjnë procesorin e ri A11 Bionic, i cili jo vetëm që i bën këto pajisje tepër të shpejtë, por gjithashtu përmirëson masivisht jetën e tyre të

Samsung Galaxy S9 nuk mund të jetë në treg në muajin Janar, ashtu siç pritej,sipas një raporti të ri. Celulari i ardhshëm pritej të bënte paraqitjen e parë zyrtare në Consumer Electronics Show (CES) në Las Vegas

Kur është fjala për blerjen e një prej smartphone më të mirë, zgjedhja e parë mund të jetë më e vështira: iPhone ose Android. Nuk është e thjeshtë; të dyja ofrojnë shumë karakteristika të shkëlqyera dhe ato mund të duken

Një raport disa javë më parë tha se Apple është duke punuar në një dizajn revolucionar për iPhone që është aq sekret që duhej të bashkohej me LG në vend të Samsung për të zhvilluar ekranin e saj.

Për vitin e ardhshëm, lirisht mund të themi se së paku tre smartfonë të rinj të avancuar do të lansohen nga gjiganti i teknologjisë, Samsung, duke përfshirë edhe Galaxy S9 dhe Galaxy S9+ të cilët pritet të lansohen zyrtarisht në