Back to top
Follow us:

Blerja Produkteve

ZGJIDHNI PRODUKTIN

Zgjidhni produktin tuaj te preferuar.

BËNI POROSINË

Menjëherë pas konfirmimit te porosisë, ne do të pregatisim produktin e kërkuar.

DËRGIMI POROSISE

Transporti dhe dorëzimi i porosisë bëhet brënda 24 orëve

Aksesorët të përfshirë

Karikues

Kufje

Xham për ekranin

Kasë mbrojtëse

Kush jemi ne?

Smart Tronic eshte nje kompani qe u themelua ne Shtator te vitit 2015. Fillimisht kompania u fokusua ne shitjet online. Pas nje suksesi
te arritur me nje cilesi shume te larte te produkteve tona arritem te fitonim besimin e klienteve tane.

Kjo gje na motivoi te vazhdonim me tej punen tone duke garantuar produktet me cilesore ne treg dhe nji sherbim korrekt dhe serioz nga ana e stafit tone.

4153

Celulare te Importuar

523

Kliente te Kenaqur

651

Dergesa ne mbare Shqiperine

Klientet Tane

Faqja me e mir per Tregetin e Telefona ne te gjith shqiperin dhe ne kushtet e garancis. Transportin e keni falas kudo Faleminderit SMART TRONIC

Fatjon Xhemaj
Gamer

Klientet Tane

Shum njerez te komunikueshem edhe serioz ... bravo!!!

Xhenialdo Capja
Technical Support

Klientet Tane

Jeni shume te sjellshem dhe te ttregoni informacion mbi telefonat dhe me çmime shume te arsyeshme

Xhon Topollaj